RussianUkrainian
ЗЕРНОСУШАРКИ ТоР

Зерносушилка на дровах, пеллетах, щепе, шахтная зерносушилка цена в Украине, зерносушилки энергосберегающие купить, сушилки для зерна ToR, зерносушилка на альтернативном топливе.

Шахтні потокові та порційні зерносушарки ToR фірми "ТЕЗЗ" призначені для сушіння всіх видів зернових, бобових та олійних культур. Шахтні зерносушарки безперервної дії (сушіння+охолодження) максимально підходять для нашої кліматичної зони і здатні сушити, за будь-яких кліматичних умов (сильний вітер, дощ, мінусова зовнішня температура повітря). Конструкція цих зерносушарок настільки універсальна, що дозволяє без перерви сушити будь-які культури (включаючи просо та сорго), не зупиняючись на кілька годин для заміни чи чищення сіток при сушінні кукурудзи, сої чи ріпаку. Конструктивно, колона потокових зерносушарок може бути виконана у трьох варіантах виконання:Зерносушилка на щепе пеллетах дровах

- без рекуперації тепла;

- з рекуперацією тепла из секції охолодження;

- з подвійною рециркуляцією повітря в колоні (повне відшкодування тепла).

В енергозберігаючих зерносушарках ToR економія енергоносіїв забезпечується завдяки діагональному розміщенню повітряних коробів

Вентилятор зерносушилки

у колоні зерносушарки, оптимальному підбору вентиляторів для мінімізації споживання електроенергії та плавності пристрою вивантаження зерна. Вивантажувальний механізм має легкий доступ для огляду та очищення.

Високопродуктивні низькошумні вентилятори фірми NYBORG S. A., якими оснащуються зерносушарки, комплектуються електродвигунами зі ступенем захисту IP65. Корпус вентилятора виготовлений із оцинкованої сталі товщиною 6 мм.

Зерносушарки виготовлені із високоміцної оцинкованої сталі, яка забезпечує захист від корозії.

 

 

ЗАВАНТАЖИТИ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПОТОКОВИХ ЗЕРНОСУШАРОК СД TOR

 

 

ЗАВАНТАЖИТИ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЕРЕСУВНИХ ПОРЦІЙНИХ ЗЕРНОСУШАРОК ПС

www.zernosushilka.mozello.com